Ліга чемпіонів

Барселона обіграла Ювентус, Рашфорд надихає Юнайтед

barselona obygrala yuventus rashford vdohnovlyaet yunajted

Другу ніч матчу 2-го туру грали в упор, не більш, ніж в «Ювентусі», де Альваро Мората забив три голи, які були виключені з офсайду, оскільки «Барселона» здобула перемогу.

всі результати

Натисніть на будь-який рахунок, щоб отримати більш детальну інформацію та всі дії, як це сталося. Кращі моменти доступні з півночі, де ви знаходитесь.

Група E

Краснодар 0: 4 Челсі

Callum Hudson-Odoi celebrates his opener away to Krasnodar

Каллум Хадсон-Одоі святкує свій перший матч на виїзді в Краснодар AFP через Getty Images

«Челсі» пережив страх перед своєю першою перемогою в кампанії, пробивши перший гол Каллума Хадсон-Одоі в Лізі чемпіонів УЄФА після пенальті Жоржина. Юрій Газінський вдарив по перекладині, але ефектний пенальті Тімо Вернера, точний удар Хакіма Зіеча і удар Крістіана Пулішіча з близької відстані відрізали «Краснодару».
ключова статистика : "Челсі" сім матчів групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА без поразок
11.04 Севілья - Краснодар, Челсі - Ренн

Севілья 1-0 Ренн

Володарі Ліги Європи УЄФА домінували від початку до кінця, але їм довелося чекати до 11 хвилин після перерви, щоб точний залп Луук де Йонга забезпечив прорив. Це поклало кінець опору чудового Альфреда Гоміса, і навіть коли сенегальський голкіпер був розбитий, дерев'яні ворота завадили Муніру і Жоану Йордану.
ключова статистика Севілья не програла в 13 європейських домашніх матчах (В11 Н2)

Група F

Брюгге 1: 1 Лаціо

Hans Vanaken celebrates after converting his third penalty of 2020/21

Ханс Ванаку святкує після того, як реалізував свій третій пенальті у сезоні 2020/21 BELGA MAG / AFP через Getty Images

Хоакін Корреа швидко вивів виснаженого «Лаціо» вперед, але після того, як Ханс Ванаку реалізував з позиції перед перервою, гості були зобов'язані Пепе Рейні за зароблене очко. Вони могли виграти завдяки Сергій Милинкович-Савич, але Сімон Міньйоле зупинив його прекрасної зупинкою. Обидві команди переходять до чотирьох очках.
ключова статистика : Брюгге виграв тільки два з останніх 20 матчів Ліги чемпіонів УЄФА.
04.11 : Брюгге - Дортмунд, Зеніт - Лаціо

Дортмунд 2: 0 Зеніт

Sancho reaction to Dortmund success

Реакція Санчо на успіх Дортмунда

Джейдон Санчо і Ерлінг Браут Хааланд покинули його з запізненням, оскільки господарі забили свої перші очки в групі F. Дортмунд заробив, оскільки Зеніт твердо тримався, але втрата концентрації на 78-й хвилині дозволила Санчо забити з місця до гуми Хааланд. зазначила перемогу страйком в доданий час.
ключова статистика : Дортмунд ще не пропустив будинку у всіх змаганнях в цьому сезоні

Група G

Ференцварош 2: 2 Динамо Київ

Tokmac Nguen's goal sparked Ferencváros's comeback

Гол Токмака Нгуєна спровокував повернення Ференцвароша Getty Images

Угорська команда завершила приголомшливий камбек завдяки прекрасним зусиллям Токмаца Нгуєна і на 90-й хвилині заміни Франка Болі. «Динамо» провело пенальті Віктора Циганкова і м'яч з близької відстані Карлоса де Піни, але практично нічого не вийшло - трохи вище пролетів залп українського форварда господарів Олександра Зубкова.
ключова статистика : Київське «Динамо» зіграло внічию в п'яти останніх виїзних матчах Ліги чемпіонів УЄФА
04.11 : Ференцварош - Ювентус, Барселона - Динамо Київ

Ювентус 0: 2 Барселона

De Jong's Barcelona delight

Восторг Де Йонга в Барселоні

Підопічні Рональда Кумана з самого початку продемонстрували свій намір, коли Антуан Грізманн пробив штангу через дві хвилини, і вийшли вперед, коли відхилений удар Усмана Дембеле залишив Войцеха Щенсного безпорадним. Меріх Демірал був звільнений пізно, до того, як друга перемога «синьо-гранатових» в секції була увінчана штрафом в доданий час Ліонеля Мессі.
ключова статистика : «Барса» провела 22 матчі групового етапу без поразок

Група H

Бешикташ 0: 2 ПСЖ

Two-goal Kean on Paris win

Кін забив два голи на перемогу Періс

Дубль Моіса Кіна в другому таймі забезпечив Періс наполегливу перемогу в Стамбулі. Гості були в основному другими, поки 20-річний футболіст не очолив гру на 64-й хвилині. Едін Вишча кілька разів підходив близько, і травма Неймара перервала його гру, але добре освоєна секунда Кіна збільшила окуляри. Взаємодія з іншими людьми
ключова статистика : Кін в 20 років і 243 дні є наймолодшим італійським футболістом, який забив свій перший гол в Лізі чемпіонів УЄФА.
11.04 : Бешикташ проти Ман. Юнайтед, Лейпциг проти Парижа

Чоловік. Юнайтед 5: 0 Лейпциг

Маркус Решфорд зійшов з лави запасних, щоб забити свій перший хет-трик серед дорослих, коли «Юнайтед» зумів вийти на вершину групи H. Перший гол Мейсона Грінвуда в Лізі чемпіонів УЄФА забезпечив перевагу в перерві між таймами, але це була трійка Решфорда - три спокійних правих фінішу - і пенальті Ентоні Марсьяля, що додали пізнього блиску вражаючому універсального зображенню.
ключова статистика : Це найбільша домашня перемога «Юнайтед» в Лізі чемпіонів після поразки «Роми» з рахунком 7: 1 в чвертьфіналі 2006/07.