Ліга чемпіонів

Мадрид обіграв Інтер, Ліверпуль і Баварію крупно виграв

madrid obygral inter liverpul i bavariyu krupno vyigral

Прем'єра 3-го туру Ліги чемпіонів УЄФА була відзначена великими перемогами, хет-триками і безліччю драматичних подій.

Всі результати вечора вівторка

Натисніть на будь-який рахунок, щоб згадати всі дії, які відбулися. Основні моменти матчу доступні з півночі, де ви знаходитеся .

Група А

Локомотив 1: 1 Атлетіко

Simeone reacts to Atlético draw in Moscow

Симеона реагує на жеребкування Атлетіко в Москві

Воротар «Локомотива» Гільєрме зробив серію прекрасних сейвів, щоб засмутити «Атлетіко», зокрема Жоао Фелікса, і заробити свою частину трофеїв. Удар головою Хосе Марії Хіменеса в першому таймі вивів гостей вперед всього на сім хвилин, а точний удар Антона Олексій Андрійович Міранчук зрівняв рахунок.
ключова статистика : «Атлетіко» пропускав в кожній зі своїх останніх п'яти ігор Ліги чемпіонів, це їх найдовша послідовність без єдиного гола в змаганні з семи ігор з вересня 2009 по жовтень 2013 року.

Зальцбург 2-6 Баварія

Пізні голи Лероя Сані, Роберта Левандовскі - його другого - і Лукаса Ернандеса завершили круїз «Баварії» проти Зальцбурга. Нічия, здавалося, змінилася на користь господарів, коли Масая Окугава холоднокровно зіграв 2-2 хвилини після виходу з лави запасних у другому таймі. Однак чемпіони Європи забили ще чотири м'ячі і забезпечили собі солідний тріумф.
ключова статистика : «Баварія» виграла 14 матчів у Лізі чемпіонів поспіль.

Група B

Шахтар - Менхенгладбах 0: 6

Alassane Pléa scored a hat-trick for Gladbach

Алассан Плеа зробив хет-трик на користь Гладбах Гетті Зображень

Хет-трик Алассана Плеа - його перші голи в турнірі - допоміг Гладбахом здобути найбільшу перемогу в Лізі чемпіонів. Ранній фініш і дальній удар Плеа, автогол Валерія Бондаря і удар головою Рамі Бенсебайні зробили рахунок 4: 0, перш ніж Ларс Штиндл зробив п'ятий гол, а Плеа завершив свій потрійний.
ключова статистика : «Гладбах» зрівнявся з їх найбільшою перемогою в Кубку чемпіонів на виїзді - успіхом з рахунком 6: 0 на EPA в Ларнаці, Кіпр, в їх першій грі на турнірі в вересні 1970 року.

Реал Мадрид 3: 2 Інтер

Родріго зійшов з лави запасних, щоб підтвердити першу перемогу Мадрида в кампанії. Господарі почували себе комфортно завдяки відкриттю Каріма Бензема і удару головою Серхіо Рамоса, але «Інтер» завдав удару у відповідь точним завершенням Лаутаро Мартінеса. Іван Перішич потім зрівняв рахунок в середині другого періоду, але господарям поля не можна було відмовити.
ключова характеристика : Мета Рамоса була його сотої за меренге.

Група C

Манчестер Сіті 3: 0 Олімпіакос

Ferrán Torres celebrates his goal against Olympiacos

Ферран Торрес святкує свій гол у ворота Олімпіакоса AFP через Getty Images

Голи Феррана Торреса, Габріеля Жезуса і Жоау Канселье допомогли «Сіті» продовжити бездоганний старт. Іспанська гравець прострілив прекрасний хід, коли Сіті домінував в першому таймі, але після перерви все було по-іншому. Проте, «Олімпіакос» з усіх сил намагався створити шанс помітного, перш ніж Хесус завершив його чудовим пізнім фінішем, а Канселье звернув на третину.
ключова статистика
: Хесус шість разів забивав в останніх п'яти матчах Ліги чемпіонів.

Порту 3: 0 Марсель

«Порту» зміцнили їх надії на прогрес, випередивши на три очки від третього місця і домігшись комфортного тріумфу над «Марселем». Мусса Марега і капітан Сержіу Олівейра реалізували промах з пенальті Дімітрі Пайє в першому таймі за «Марсель». Луїс Діас завершив добре пророблений командний хід, щоб закріпити перемогу.
ключова статистика : «Марсель» став рекордсменом за кількістю поразок у Лізі чемпіонів поспіль (12 з «Андерлехтом»).

Група D

Мідт'юлланд 1-2 Аякс

Dušan Tadić scores for Ajax

Душан Тадич забиває за Ajax Ritzau Scanpix / AFP через Гетті Іма

Всі голи були забиті в перші 18 хвилин в Данії, Ентоні вивів гостей вперед за перші 60 секунд, перш ніж Душан Тадич розбив на другий 12 хвилині пізніше. Андерс Дрейер швидко повернув господарям поля до суперництва, забивши перший гол в групі, але Мідтьюлланн не зміг знайти другого і зазнав третьої поразки.
ключова статистика : Тадич забивав в останніх чотирьох іграх «Аякса» у всіх змаганнях.

Аталанта 0-5 Ліверпуль

Діого Хота зробив хет-трик, коли «Ліверпуль» здобув три перемоги з трьох, продемонструвавши нищівну гру в Бергамо. Нападаючий збірної Португалії в першій половині збільшив перевагу гостей до двох, а потім додав останній з трьох м'ячів за вісім хвилин другого тайму - Мохамед Салах і Садіо Мане з іншими - і завершився красивою перемогою.
ключова статистика : На даний момент Хота зробив три хет-трику в своїх останніх восьми європейських іграх.

Зворотні матчі всіх цих ігор відбудуться в середу, 25 листопада.