Мадрид пручається, Баварія знову перемагає

madrid soprotivlyaetsya bavariya snova pobezhdaet

У ніч відкриття другого туру Ліги чемпіонів УЄФА було набагато більше драми.

всі результати

Натисніть на будь-який рахунок, щоб отримати більш детальну інформацію та всі дії, як це сталося. Кращі моменти доступні з півночі, де ви знаходитеся .

Група А

Локомотив Москва 1-2 Баварія

Kimmich admits Bayern 'lucky' to win

Кіммі визнав, що "Баварії" повезло виграти

Джошуа Кімміч відзначився 11-хвилинною перервою, щоб дати господарям насилу зароблену перемогу в російській столиці. Тема Горецький в заручився Баварія раннє лідерство, але господарі запропонували запеклий опір і були коротко рівень знову після того, як Антон Miranchuk вдарив в середині другого тайму.
ключова статистика : «Баварія» здобула 13-ту перемогу в Лізі чемпіонів УЄФА поспіль.
11.03 : Локомотив Москва - Атлетіко, Зальцбург - Баварія

Атлетіко 3: 2 Зальцбург

Жоао Фелікс запізнився, забивши «Атлетіко» три очки і відбивши енергійний «Зальцбург». Нападаючий Португалії об'єднався з Луїсом Суаресом, щоб обійти воротаря і забити третій м'яч «Атлетіко» всього за п'ять хвилин до початку матчу. Домінік Собошлай скасував перший гол Маркоса Льоренте, перш ніж автогол Феліпе вивів гостей вперед через кілька секунд після перерви. Однак подальший дубль Жоао Фелікса закріпив перемогу.
ключова статистика : Жоау Фелікс забив шість голів в останніх семи матчах Ліги чемпіонів за «Атлетіко» (п'ять голів, одна передача).

Група B

Шахтар 0: 0 Інтер

The in-form Lukaku could not find a way past Shakhtar

Лукаку в хорошій формі не зміг пройти повз AFP « Шахтаря » через Getty Images

«Шахтар» провів в Києві домінуючий «Інтер» і набрав очко. Хоча це було односторонній рух протягом більшої частини конкурсу, молода сторона Луїса Кастро виступила з наполегливою продуктивністю. Лаутаро Мартінес завдав удар з близької відстані з кращими шансами в матчі, а Ромелу Лукаку підійшов впритул, коли Анатолій Трубін зі штрафного навісив м'яч у поперечину.
ключова статистика : Це перша нічия «Шахтаря» з рахунком 0: 0 з лютого 2015 року.
03.11 : Шахтар - Менхенгладбах, Реал - Інтер

Менхенгладбах 2: 2 Реал Мадрид

Реал Мадрид драматично повернувся, щоб забрати своє перше очко. Дубль Маркуса Тюрама - один від пасу Алассана Плеа, а інший від його відбитого пострілу - до останніх трьох хвилин керував господарями. Потім підключився Карім Бензема, і Каземіро реалізував удар головою Серхіо Рамоса, що призвело до нічиєї на користь команди Зінедіна Зідана.
ключова статистика : Це була перша нічия «Мадрида» в 19 виїзних матчах Ліги чемпіонів.

Група C

Порту 2: 0 Олімпіакос

Porto were victorious over Olympiacos

«Порту» здобули перемогу над «Олімпіакосом» / AFP через Getty Images

«Порту» здобули свою першу перемогу в кампанії, оскільки Фабіу Вієйра отримав вигоду з невпевненою захисту і забив на ранньому етапі свого першого гола в Лізі чемпіонів у другій грі. Агустін Марчезін врятувався від Лазара Ранджеловіча, коли «Олімпіакос» погрожував часткою трофеїв, перш ніж пізній удар головою Сержіу Олівейри підтвердив перемогу.
ключова статистика : «Порту» виграли шість останніх матчів в групі Ліги чемпіонів.
11.03 : Чоловік. Сіті vs Олімпіакос, Порту vs Марсель

Марсель 0: 3 Манчестер Сіті

Кевін Де Брюйне зіграв головну роль після свого повного повернення в Сіті, починаючи з XI, зробивши дві передачі в рутинній перемозі для команди Прем'єр-ліги. Ферран Торрес відкрив рахунок на 18-й хвилині, після чого швидкі удари Ілкая Гюндогана і Рахіма Стерлінга в кінці другого тайму принесли підопічним Хосепа Гвардіоли три очки.
ключова статистика : Сіті здобув свою першу європейську перемогу у Франції за п'ять спроб.
11.03
: Чоловік. Сіті vs Олімпіакос, Порту vs Марсель

Група D

Аталанта 2-2 Аякс

Zapata is the new Champions League top scorer

Сапата - новий кращий бомбардир Ліги чемпіонів AFP через Getty Images

Дуван Сапата забив два голи за сім хвилин, коли Аталанта відбилася від двох до нічиєї з «Аяксом». Душан Тадич вивів гостей вперед з місця після того, як Робін Госенс сфолив на лассіньї Траоре в штрафний. Потім Траоре подвоїв цю перевагу після того, як Марко Спортіелло прострілив, але Сапата стильно завдав удару у відповідь, першим ударив головою, а потім пробив через секунду.
ключова статистика : Сапата - кращий бомбардир Ліги чемпіонів 2020/21 з трьома голами.
11.03 : Мідт'юлланд - Аякс, Аталанта - Ліверпуль

Ліверпуль 2: 0 Мідт'юлланд

Удар з близької відстані Діого Хота і пізній пенальті Мохамеда Салаха дозволили «Ліверпулю» продовжити переможний старт. Андерс Дрейер з «Мідт'юлланда» був ближче всіх до виходу з глухого кута першого тайму. Однак незабаром після перерви «червоні» вийшли вперед, Хота реалізував крос Трента Александера-Арнольда, а удар з місця Салаха вирішував проблему.
ключова статистика : Перший гол хоти став 10-тисячний голом Ліверпуля у всіх змаганнях.